Podpora 24/7

Služby každý den .

Výprodej
  • thumb 0

Ochranné sklo Huawei Pro P30

84.66 Kč

Dostupnost :Skladem

Štítky

Štítky: huawei p30 glasss, huawei p30 pro, huawei p30 pro hydrogelové screen protector, cap co2, huawei p30, pouzdro huawei y6ii, huawei p40 pro, film huawei p30 lite, huawei p9 lite vodotěsný, huowei p30 sklo.

 
 

Ochranné sklo

Hlavním účelem ochranné brýle pro obrazovku, je schopnost ochránit displej telefonu před nárazem účinky. Při pádu, dopad na samotný trvá přesně to, ochranného skla, díky své pevnosti. Při nárazu je silný, ochranné sklo zlomy a praskliny. Další, budete muset jen koupit nové ochranné sklo, které je relativně levné příslušenství. A, samozřejmě, ochranné sklo spolehlivě ochrání displej sám před poškrábáním. Nezapomeňte, že na obrazovce smartphone je jedním z nejdražších částí zařízení, proto jejich cena může dosáhnout až několika tisíc kč, a to až do 40% gadget cena, a to včetně nákladů na opravy. Samozřejmě, s některými falls, nejen ochranné sklo je rozbité, ale také na obrazovce sám, smartphone, nicméně, ochranné sklo minimalizuje těchto rizik.

Jak nastavit

Ochranné brýle jsou vloženy, stejně jako filmy: displej telefonu je pečlivě otřít od otisků, prachu, odmaštěný, sklo je v držení prstu polštářky na bocích, ochranný film se odstraní ze skla a je vložen na obrazovce. Při vložení skla, je třeba, aby plynule, aniž byste se dotkli prsty se lepicí strany, se snaží vypočítat stejné dokumenty podél okrajů obrazovky, držet se postupně od shora dolů nebo od zdola nahoru, mimochodem, jemně lisování na displeji, aby se zabránilo dostat bubliny se vzduchem. Stiskněte a hladké mohou být speciální nechlupatící ubrousky nebo jen prst.


  • Původ: KN(Původu)
  • Kompatibilní Telefon Značky: Huawei
  • Funkce: Tvrzené sklo
  • Typ: Přední Fólie

Napsat svou recenzi!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena