Podpora 24/7

Služby každý den .

Výprodej
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3
 • thumb 4
 • thumb 5

50M Bezdrátový Mikrofon Náhlavní UHF Bezdrátový Headset Mikrofon Systém 160ft Rozsah Headset Mikrofon a Ruční Mic 2 v 1 Reproduktory

484.10 Kč

744.72 Kč

Dostupnost :Skladem

Štítky

Štítky: blue yeti mikrofonu, rap studio, mirofon, dvr lexus, micro konference reproduktor, obchodní konference reproduktor, dashcam senzor, auto dvr r300, reproduktor odborné konference, dashcam motor.

 
 

50M Bezdrátový Mikrofon Náhlavní UHF Bezdrátový Headset Mikrofon Systém 160ft Rozsah Headset Mikrofon a Ruční Mic 2 v 1 Reproduktory NEJNOVĚJŠÍ MODERNIZOVANÉ BEZDRÁTOVÝ HEADSET MIKROFON SYSTÉM: Pouze pro Mic Jack, ne Aux Jacku, jinak ne Zvuk Vestavěné-v vysoce citlivý kondenzátorový mikrofon, přenosová vzdálenost Upgrade na 160 stop (50 M) . Stabilita signálu,Bez zpoždění,Žádné záření ,Anti-vytí ,Anti-rušení ,Konstantní frekvence,Jasnější kvalitu zvuku. Kompatibilní hlas zesilovače, multimédia.To je přenosný Karaoke Zařízení.(Nezahrnuje AMP&Není Podporován iphone, Bluetooth Reproduktor, PC a notebook) FCC ID získané FCC test SNADNÉ POUŽITÍ : Prosím, zapněte vysílač a přijímač, napájecí výhybky, modré světlo bude blikat po dobu přibližně 2s, kontrolka přestane blikat po úspěšném zápas, a pak můžete použít,žádné další akce. Sluchátka a pda 2 v 1 design, Snadno změnit ruční režim režim headset, aby vyhovoval vašim potřebám.Ne podporované Android telefony, iphony, Macbooky, Přenosný, Bluetooth Reproduktor. STAROSTI A PRÁCE, BEZDRÁTOVÉ MIKROFONY: Vysílač a Přijímač jsou postaveny-v 400 mAh dobíjecí lithium-iontová baterie, která může nabídnout přibližně 6 hodin pracovní doby. USB kabel se dvěma Mikro USB v2.0 pro nabíjení pro vysílač a přijímač ve stejné době, plně nabíjení je pouze 2,5 hodiny. Ideální Aplikace: konektor na přijímači je 3,5 mm. Pro 6,35 mm zesilovače,použijte prosím další 6,35 mm adaptér(zahrnuty)připojit více zařízení. POUŽITÍ VÍCE BEZDRÁTOVÝCH MIKROFONU VE STEJNOU DOBU: Prosím naleznete v uživatelské příručce k přepínání Kanálů( max 15 Kanál ) v (Část 4 Pokročilé Operace 4.2 poznámka B,Strana 8) jinak tam možná zvuk nebo žádný zvuk. Použití až 15 mikrofonu Náhlavní soupravy současně. Vestavěný cardioid polar vzor kondenzátorový mikrofon,široce aplikován na konference,řeč, Web podcast,YouTube, google , Venkovní živé, instruktor Jógy, Hlasový zesilovač, tance, Propagace, hry atd. CO KDYŽ NEMŮŽU PÁR, NEBO NE ZVUK: 1.Vypněte přijímač a vysílač 2.Zapněte vysílač(Ruční mikrofon), modré světlo je na, stiskněte dlouze tlačítko "+ " na modré světlo, flash 3.Zapněte přijímač a počkejte na připojení 4.Modrá světla z vysílače a přijímače přestane blikat, je připojení úspěšné. Nabízíme 1 rok záruka a bezplatné náhradní služby, Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás kdykoliv.


 • Styl: Husí Krk Mikrofonu
 • Značka: blueskysea
 • Původ: KN(Původu)
 • Převodník: Kondenzátorový Mikrofon
 • Sada Typ: Zesilovač Sady
 • Použití: Konferenční Mikrofon

Napsat svou recenzi!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena