Podpora 24/7

Služby každý den .

Výprodej
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3

Celestron Dalekohled SCT T-adaptér pro všechny Schmidt-Cassegrains. Závity na Zadní Buňky. 5SE 6SE 8SE C5/C8/C9.25/C11/C14

840.00 Kč

Dostupnost :Skladem

Štítky

Štítky: 3x barlow, svbony 2 okuláru, nexstar, telescop, maksutov teleskop, haier, sct dalekohledu, telefon samsung, astronom telescop, barlow celestron.

 
 

PŘEHLED Celestron T-Adaptér přikládá SLR nebo DSLR fotoaparátu k Schmidt-Cassegrain dalekohled pro primární zaměření fotografie.Závity na zadní mobilní dalekohledy Schmidt-Cassegrain.T-nitě přijmout konkrétní fotoaparát značky T-Kroužek (prodává se samostatně).

Tento robustní kovový T-Adaptér je doplněk volbou, pokud chcete připojit SLR nebo DSLR fotoaparát na zadní buňky závity Schmidt-Cassegrain dalekohled pro primární zaměření fotografie.

Chcete-li začít, budete potřebovat odpovídající T-Kroužek pro váš fotoaparát tělo (#93402 pro Nikon & #93419 pro Canon EOS).Sejměte objektiv z fotoaparátu a připojte T-kroužek na svém místě.Od T-kroužek je fotoaparát-konkrétní značku, to bude hračka, přímo na jen jako čočka.Dále, vyjměte diagonální a vizuální zpět od zadní buňku vašeho dalekohledu.Šroub Celestron T-Adaptér na zadní buňky, vlákna, dokud bezpečné.Nyní, závit T-kroužek a fotoaparát na T-Adaptér.To je všechno tam je k němu.Fotoaparát je nyní pomocí dalekohledu jako obří teleobjektiv.Zvětšení závisí na dalekohled ohnisková délka.Například, 300 mm objektiv fotoaparátu je považován za dost silný, že jo?No, pokud používáte 8" SCT v prime focus, máte sami 2000 mm objektiv s hodně světla-hromadící schopnost!Hlavním tématem fotografie je populární pro krátké expozice obrázky z pozemní objekty, stejně jako nebeských objektů, jako je Měsíc.Pokud si chcete udělat delší expozice, deep sky objekty s touto metodou, doporučujeme použít samostatný guidescope nebo off-axis guider a rovníkové hoře.


  • Číslo Modelu: 93633-
  • Původ: KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena