Podpora 24/7

Služby každý den .

Výprodej
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3
  • thumb 4
  • thumb 5

3" Auto Digitální GPS Rychloměr, Head Up Display překročení Rychlosti MPH/KM/H Varování Alarm

435.25 Kč

725.49 Kč

Dostupnost :Skladem

Štítky

Štítky: strava gps rychloměr, auto auto alarm, km motocykl, gps, rychlost, rychloměr, make-up, gps tacho boot, gps tacho na kole, gps rychloměr univerzální, pro auto alarm, auto motion alarm.

 
 

Vlastnosti:

*1. Bezpečnější a Snadnější Jízdu: vizuální čas od hlavního směru je snížena o 99%, a mírný pohyb očí může zachytit informace o rychlosti.Snížení frekvence line-of-sight nastavení, nastavit intenzitu oční bulvy směru, a snížit únavu očí.

*2. Jasnější Displej: Pod silným slunečním světlem nebo v noci, můžete si vybrat různé montážní polohy a jasně zobrazení hodnoty rychlosti.Rychlost informace je zveřejněna, což zlepšuje bezpečnost jízdy a pohodlí, je vhodný pro taxi a speciální vozy.Pod silným slunečním světlem, rychlost, jas displeje se automaticky zvýší.Za nízké hladiny osvětlení, rychlost, jas displeje se automaticky sníží.

*3. Překročení rychlosti alarm a Únava Jízdy Alarm: To může nastavit různé alarm hodnoty rychlosti.Každý 1 hodinu nepřetržité jízdy, to bude alarm 1 krát.Najetých kilometrů a Doba Jízdy: auto bude automaticky zobrazovat aktuální počet ujetých kilometrů, aktuální čas jízdy a celkový počet ujetých kilometrů.Nadmořská výška a místní zobrazení času.

*4. Jednoduchá Instalace: Externí 5V DC napájení, pracovat normálně, i napájen externí low-power mobile power bank.

*5. Další Funkce: Získat údaje o rychlosti z družice-přesné, včasné a autoritativní.Měrná jednotka přepínání-rychlé přepínání jednotek měření rychlosti (KM/H a MPH), aby vyhovovaly potřebám různých oblastí.

Specifikace:

Typ:GPS Tachometr

Materiál:ABS+PC

Barva:Černá

Velikost obrazovky 3.0 inch

Vstupní Napětí:DC 5V

Pracovní Teplota:-30~80°C

Vstupní Proud:50~120mA, může být poháněn power bank (nemá vestavěný lithium baterie a uloží pouze počet najetých kilometrů, dat, když je přístroj vypnutý, další data se neuloží)

Satelitní Polohovací Rychlost:1 až 3 Minuty v otevřeném prostoru; žádný satelitní signál, když vnitřní. (deštivé dny ovlivnit družicové určování polohy, rychlosti)

Balíček Zahrnuje:

1 * GPS Rychloměr

1 * USB Kabel

1 * Instalace Příslušenství Set

1 * Manuální

Poznámka:

(1) Všechny fotografie jsou profesionálně barvené, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, tam může být nějaké rozdíly mezi obrázky, které vidíte a předměty samy o sobě.Prosím pochopit.

(2) údaje se měří ručně, a tam může být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.


  • Značka: OLOMM

Was specifically bought to be shipped from Uk but came from China, item is very poor quality, speed is all over the place compared to GPS on phone app, does not read correctly, is several kph over what it should be, sometimes 2kms others up to 5 or 6kph over, overall does not meet expectations.

Sema Shangin (2020-09-03)

Napsat svou recenzi!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena